Augill Şatosu - Ingiltere

Edenbridge

Genel Bilgiler:

Şömine Ateşi Etrafında Sıcak Bir Sohbet ... Antika Eşyalar...

Tarihin Sayfalarındasınız ... Bugüne Dönmek İstemeyeceksiniz ...

 

AUGILL ŞATOSU

 

Augill Şatosu Yukarı Eden Vadisinde, Yüzyıllar boyunca değişmemiş Küçük bir Ülke gibidir. Kalenin arka bahçeleri Yorkshire yakınların da ki bahçelere ve ilerisin de ki  Lake Land Fells manzaralarına bakmaktadır.

Victoria döneminden kalma 1841 yılında inşa edilen, Şato kuleleri arasında Masalsı Romantikliği ile sizi saracaktır. Augill Kalesi sadece bir otel konaklaması olmayacaktır Wendy ve Simon’un  Wendy and Simon'un genç ailesi ile tanışarak onların Hayat hikâyelerini dinleyerek Ailenin bir parçası olacaksınız.

Şatomuzda on iki yatak odası bulunmaktadır. Standart odaların dizaynları birbirinden farklıdır. Bazı odaların dört direkli yatak odaları, Gizli kulelerin de dolapları mevcuttur.

Büyük Pencereler Vitraylarla süslenmiştir. Yatak Odaları cesur renkler ile dekore edilmiş ve antika eşyalar ile döşenmiştir, Modern eşyalardan uzak kalınmıştır.

Oda Dizaynın da organik el yapımı Mısır pamuğundan nevresimler, büyük kabarık banyo havlusu, çevre dostu bornoz, iyi bir duş, büyük Hamamlar, tuvalet, ev yapımı bisküvi, taze çekilmiş kahve ve taze süt ve her odada son TV teknolojisi ile hizmet vermektedir.

 

ŞATO ODA TİPLERİ

 

PENDRAGON ODA TİPİ 

Birinci katta bulunmaktadır. 2 Yetişkin +1 Çocuk  konaklamaya uygundur.

Geniş bir odanın ortasında meşe şömine, kemerli pencereleri, kurşunlu kırmızı ve altın süslemelerle oyulmuş dört direkli bir yatak bulunmaktadır.Victoria döneminden dökme demirli pençe ayaklı banyo ve vitray pencereler ile koyu yeşil tuvalete sahiptir.

(Kraliçe Victoria Bal Moral ‘a giderken bu odada kaldığı söylenmektedir.)

 

APPLEBY ODA TİPİ

Birinci katta bulunmaktadır.2 Yetişkin +2 Çocuk konaklamaya uygundur.

Dökme demirden bir şömine, deri koltuklar ve Maundan yapılmış 6 ayaklı bir yatak bulunmaktadır. Orijinal suluboya ve botanik baskılarla süslenmiş duvar kâğıtları.

 

LANGDALE ODA TİPİ 

Birinci katta bulunmaktadır. Şatonun en antika odasıdır.2 Yetişkin Konaklamaya uygundur.


Gotik kemerli kurşunlu camlar, meşe lambri, yüzyıllık bir şömine ve Edward döneminden kalan zarif bir yatak.Çarpıcı mavi ve beyaz mermerlerden lavabo, banyo dizaynı ve Viktorya modeli pençe ayaklı küvet bulunmaktadır.

 

HAYGARTH ODA TİPİ 

Birinci katta bulunmaktadır. 2 Yetişkin konaklamaya uygundur. 
Yerden tavana kadar olan yeşil ve altın Gotik pencerelerden ön bahçedeki sardunyaları izleyebilirsiniz. Banyonun önünde orijinal bir şömine ve iki büyük çift uçlu küveti vardır.

 

MIDDLESMOOR ODA TİPİ  ​​

Birinci katta bulunmaktadır.2 Yetişkin Konaklamaya uygundur.

Zarif odanın tüm genişliğine uzanan bir kurşunlu cumbalar mavi taşlar ve altınla süslenmiştir.Zemin meşe cilalı ve banyosu incelikle dekore edilmiş mavi ve özgün bir on dokuzuncu yüzyıl köşe havzasına sahiptir.

 

GREYSTOKE ODA TİPİ 

Zemin katta bulunmaktadır.2 kişi Konaklamaya uygundur.


İki büyük kemerli gotik pencereleri bahçeye açılan ile eski limonluğun bir parçasıdır. Bir dolap ve odaya daha çağdaş bir his veren Wendy'nin Afrika’da geçirdiği dönemden bir dokunuş için bir taret var. Bahçeye direk açılan bir kapı mevcuttur.

Şato Detayları

Yemek odası Şatonun kalbinde meşe yemek masasında yenilmektedir.

Kahvaltı 09:00 ‘da yerel ürünler ile ve el yapımı Cumberland sosis ve ödüllü pastırma, Brougham Salonu'nda füme vahşi bir somon yemeği içerir, yumurta, taze pişmiş ekmek ve taze sıkılmış meyve suyu ile yapılmaktadır.

Tüm Şato’da kalitenin öneminin farkında bir yaklaşım ile üreticilerin genellikle organik ürünler, iyi malzemelerle ve İngiltere'nin kuzey ilçelerinden gelmektedir. 

 

Etkinlikler ;

 

*Augill Şatosu ev partileri için inşa edilmiştir.Özel bir doğum günü kutlaması, yıldönümü, balayı ya da bir hafta sonu için dünyadan kendilerini soyutlamayı isteyenler için ,iyi arkadaş ve aile için burası yeterlidir.

*Şatomuzda aynı zaman da minik aşcılar için yemek kurslarıda verilebilmektedir.

*Şatomuzun arka bahçe kısmında bulunan Göl etrafı yürüyüşler için oldukça uygundur.

*Şato içerisinde aynı zamanda bir bilardo ve sinema salonuda bulunmaktadır.

 

 

Sizden Gelenler

Fiyatlar Tarihler

TARİH SEÇENEK İnd. Oranı KİŞİBAŞI TEK KİŞİ İLAVE YATAK
01.03.2016
25.12.2016
Oda & Kahvaltı
Pendrogon&Appleby&Longdale Room
%0 £ 90.00 £ 180.00 £ 32.00
01.03.2016
25.12.2016
Oda & Kahvaltı
Haygarth&Barckenber&Middlesmoor&Greystoke
%0 £ 85.00 £ 170.00 £
01.03.2016
25.12.2016
Oda & Kahvaltı
Derwent&Raisbeck Room
%0 £ 100.00 £ 200.00 £
Not : 1 Gece Kişi Başı Fiyatıdır.Oda Konaklama Kişi Sayısı ve Fiyatlandırılması Oda Müsaitliğine Bağlıdır.Değişkenlik Gösterebilir.0850 988 0 988 nolu numaradan teyitleşiniz.

* Minimum 2 Gece Konaklama

Çocuk Fiyatları

TARİH SEÇENEK ÇOCUK 1 ÇOCUK 2
01.03.2016
25.12.2016
Oda & Kahvaltı
Pendrogon&Appleby&Longdale Room
1-12 Yaş Arası 50.00 £
01.03.2016
25.12.2016
Oda & Kahvaltı
Haygarth&Barckenber&Middlesmoor&Greystoke
1-12 Yaş Arası 50.00 £
01.03.2016
25.12.2016
Oda & Kahvaltı
Derwent&Raisbeck Room
1-12 Yaş Arası 50.00 £
Not : 1 Gece Kişi Başı Fiyatıdır.Oda Konaklama Kişi Sayısı ve Fiyatlandırılması Oda Müsaitliğine Bağlıdır.Değişkenlik Gösterebilir.0850 988 0 988 nolu numaradan teyitleşiniz.

DİĞER ŞATOLARIMIZ: